קטטה התפתחה הלילה בבית שאן במעורבות של צעירים יהודים וערבים, מספר צעירים יהודים עברו לינץ' על ידי חבורה של ערבים בשיכון ד'.

בפוסט שהעלתה תושבת העיר לחשבון הפייסבוק שלה היא כותבת: "אחותי בדיוק חזרה מאירוע לבית שלה בשיכון ד' ונתקלה במריבה בין חבורה עצומה של ערבים (בערך 40) – בנים ובנות לבין כמה בחורים יהודים.

הבחורים היהודים חטפו מכות מוגזמות וזריקת אבנים על גופם בלי הרבה יכולת להגן על עצמם בגלל יחסי הכוחות בינם לבין הערבים.

אחותי הרגישה שהיא לא יכולה פשוט לברוח וישר התקשרה למשטרה ופתחה מצלמה כדי שיהיה תיעוד לאירוע. ברגע שהיא הרימה את המצלמה התנפלו עליה חבורה של בערך 15 ערביות, הרביצו לה והורידו לה את המטפחת שהייתה על ראשה בניסיון לקחת לה את הפלאפון.

לאחר שהפלאפון נלקח ממנה ונופץ לגמרי! היא הצליחה לצאת מהן ובחור אחד יהודי ליווה אותה לבית תוך כדי שהיא בוכה בסערה. האירוע נגמר בכך שמספר בחורים יהודים פונו לבית החולים עם פציעות בגופם.

המשטרה תחקרה חלק מהנוכחים באירוע. אבל כמו שכולנו יודעים המשטרה לא באמת יכולה לעשות הרבה גם מתוך הרצון לשמור על שקט תעשייתי ולהשתיק מהומות וגם בגלל שאותם ערבים אלימים הם בעצם נכדים ואפילו נינים של משתפי"ם אך המשת"פים מתו מזמן והותירו אחריהם שבט ענק של שונאי יהודים בעלי רצון עז להשתלט על הצביון בשכונה בפרט ובעיר בכלל.

לכן חשוב לנו להפיץ בעצמנו את מה שקרה ולא לתת לסיפור הזה להיעלם. אם אנחנו כעיר נשתוק עכשיו על המקרה המזעזע שהעיר שלנו חוותה אתמול אנחנו נגלה שזו הייתה רק יריית הפתיחה".

 

קרדיט צילום: אילוסטרציה

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן