מחר, שלישי, 14.3, החל מ 19:30 תתקיים הפגנה מול ביתו של חבר הכנסת משה גפני, יושב ראש מפלגת דגל התורה, המרכיבה את מפלגת אגודת ישראל. כתובת: הרב יצחק ניסים 19 בני ברק

זו הפעם הראשונה בה יקיימו פעילים המתנגדים להפיכה המשטרית הפגנה מחוץ לבית של חבר כנסת מהמפלגות החרדיות. ההפגנה, תחת הכותרת 'חרדים לדמוקרטיה', מהווה יריית פתיחה למהלך רחב היקף נגד מעורבותם של חברי הכנסת החרדים בקידום חוקי ההפיכה המשטרית, ובראשם גפני, אשר קרא לאחרונה 'להוריד את בגצ' ומקדם ביתר שאת את חקיקת פסקת ההתגברות.

המארגנים מצפים ממשטרת ישראל להיערך בהתאם ולאפשר להם לממש את חופש הביטוי וזכות המחאה מול ביתו של חבר הכנסת גפני, תוך הקפדה על שמירה על שלום המפגינים.

בהודעה שפרסמו המארגנים נמסר: "חבר הכנסת גפני הוא מאדריכלי ההפיכה המשטרית, לא פחות מלוין ומרוטמן. הוא מסית נגד בית המשפט העליון ושופטיו, ודוהר לעבר פסקת ההתגברות כדי לרמוס את בגצ ולהפוך את ישראל למדינת הלכה חשוכה ולהנציח את עושק הקופה הציבורית ואי השוויון בנטל. אם גפני חושב שנשתוק מול הניסיון להפוך אותנו לאיראן – טעות בידיו. נגיע אליו לבני ברק ונבהיר לו שבתי דין רבניים לא ינהלו את המדינה, שחוקי חמץ והיוזמות ההזויות שלו לכפייה ואפלייה לא יעברו במשמרת שלנו."

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן