עונש חסר תקדים למאמן מכבי עמישב פתח תקווה, אוהד בוזגלו, שהורחק לחצי שנה מהמגרשים. בוזגלו עמד לדין בעקבות הרחקתו במשחק האחרון של הקבוצה כאשר שופט המשחק כתב דו"ח חמור ובו טען כי המאמן קילל אותו בתוספת הזמן ובין השאר אמר לשופט: "אתה על ה*** שלי".

בבית הדין כאמור לא ריחמו על המאמן וזה לא צפוי לאמן בעונה הבאה. בוזגלו עצמו הגיב: "הדו"ח של השופט לאחר המשחק בדיוק באותה רמה של השיפוט שלו. בדיחה גרועה ובתגובתי אני מבזבז עליו זמן אוויר מיותר, אך בכל זאת אתייחס למאורע החשוב הזה. אם בהרחקה שלי תשתפר רמת השיפוט אני מוכן לא לחזור לעולם. את השריקות הנכונות והצודקות של השופט הזה ניתן היה לספור בקושי על יד אחת. כל הכבוד לטירה שהגיע להם לעלות ליגה אבל תצוגת השיפוט במשחק כזה חשוב וקובע להמון קבוצות היתה מחפירה ומבישה. הדו"ח שקרי ומגמתי".

עוד הוסיף: "יצאתי לפני שריקת הסיום מהמגרש ואם רמת השחקנים במשחק הזה היתה שווה ליגה א' אז רמת השיפוט היתה יותר שווה לליגה ז'. הוא הכריע את המשחק ואת העולה במו ידיו ומה לעשות שהיה מאוד קשה לי לראות את זה קורה,אנשים משקיעים המון כסף בשביל שבחור כזה צעיר וחסר אחריות יכריע את גורלם. הדו"ח חמור ולא מוצדק אבל אני לא מתפלא ואקבל מה שצריך כמו שצריך. שהחטופים יחזרו בריאים כמה שאפשר ומאחל בריאות ונחת לכולם".

קרדיט צילום: מתוך האינסטגרם

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן