,

למעלה מעשרים אלף חוגגים הגיעו לאירועי פורים ברחבי העיר ובראשם תהלוכת העדלאידע העירונית שהייתה השנה בסימן "סרטים" ו"סרטי ילדים".

כמיטב המסורת הציגו תלמידי בתי הספר בעיר ומחלקת הנוער והצעירים מיצגי ענק משעשעים שעסקו בנושא המרכזי השנתי וצעדו לאורך המדרחוב. במרכזה של השדרה שקושטה בשלל צבעים ומתנפחים הוצבו עמדות סלפי צבעוניות, התקיימו הופעות של אקרובטים וליצנים ובסיומה, כמדי שנה, נהנו הילדים ממופע משעשע של "עופר ומאור".

במקביל, "התחפש" בית העירייה ל"ממלכת גיבורי על" כאשר כבר משעות הלילה "השתלטו" על קירות המבנה מבפנים ומבחוץ דמויות של גיבורי על. על בית העירייה נתלתה בובת ענק של ספיידרמן ומשרדי ומסדרונות העירייה קושטו בדמויות הבולטות סופרמן, ספיידרמן, קפטן אמריקה, וונדרוומן, הענק הירוק, באטמן ואחרים שהצטלמו עם ילדי עפולה שביקרו עם הוריהם ונהנו מהצגות ומיצגים בקומות השונות של המבנה וסיימו בפגישה עם ראש העיר שחילק, ברוח החג, ממתקים וחטיפים לילדים.

אירוע ענק נוסף התקיים בפארק העירוני במסגרת פסטיבל 'ג'ונגל של פורים' במהלכו התחפש הפארק העירוני לג'ונגל אליו הגיעו אלפים מתושבי העיר שנהנו ממייצגי ג'ונגל, הפעלות חייתיות, מנפחים, מופעים. בני הנוער נהנו השנה ממסיבה ענקית באוהל המופעים שם התקיים מופע של הזמר יגל אושרי בנשף פורים בנושא נסיכים ונסיכות. כמו כן התקיימו מסיבות פורים כמדי שנה בשוק הישן ובמרכזי הבילוי השונים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן