שי טמינו ילידת עפולה העפילה אמש (ראשון) לחצי הגמר ותתמודד על העפלה לגמר והזכות לייצג את ישראל באירווזיון.

טמינו, מהזמרות המרגשות והאהובות העונה, סיפרה לאסי עזר ורותם סלע לפני הביצוע הערב כי חוותה לא פעם רגשי משבר בתחרות. "אני מרגישה כל הזמן באון-אוף. הדחה, לא הדחה, בדו-קרב תמיד חסר לי עוד קצת כדי לעבור ופתאום אני מועמדת", הסבירה.

"רואים את זה עלייך", אמר אסי, "רואים כשאת מרוצה, רואים כשאת מתבאסת, רואים כשאת מוחמאת, רואים כשאת מתרגשת". טמינו לא בטוחה שזה דבר חיובי בהכרח בתחרות הזו. "זה חיסרון ויתרון. יש כאלה שיגידו שזה חיסרון. אני אומרת לעצמי שאני צריכה להיות חזקה בביקורות, אבל לפעמים זה לא נשלט", הודתה.

רותם הציעה לה להביט בזה מזווית אחרת: "זה לא חיסרון. זה שאת מראה את הפגיעות שלך, זה רק מגייס אלייך. אל תחשבי שזו חולשה, זו עוצמה שלך". אסי הוסיף: "את חזקה, את לא מסתירה את מה שאת מרגישה. זו גם חוזקה. את לא מתמוטטת, לא מתעלפת על הבמה, לא אומרת: 'חבר'ה, אני לא יכולה לשמוע את הביקורת שלכם'".

טמינו חשפה כי לא פעם ביקשה להישען על רותם. אחרי אחד הביצועים האחרונים שאלה אותה על הבמה: "אני יכולה להיאחז בך? אני לא מצליחה לעמוד. הרגליים שלי רועדות". רותם מצידה סיפרה כי גם לה ולאסי זה קורה – ויותר ממה שנדמה: "את יודעת כמה פעמים ביקשתי מאסי שיחזיק אותי, פיזית?". אסי צחק: "כולם אומרים לי: 'איך היא אוהבת אותך' ואני אומר: לא, היא נשענית עליי. גם לנו קשה".

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן