חודש בדיוק חלף מאז החל דידי הררי להגיש את "דידי בצהריים", תוכניתו החדשה בביתו המקצועי החדש – רדיו תל אביב, שם הוא משמש גם כמנהל התחנה – וב-103FM, אותה עזב הררי אחרי 29 שנה, מודיעים היום (שלישי) על תוכנית חדשה שתתחרה בטאלנט לשעבר, ועם מגיש מפתיע וקרוב במיוחד לליבו של הררי. את "שניים עד ארבע", התוכנית החדשה ב-103FM, יגיש רון שלום, ששיתף פעולה עם הררי במשך יותר מ-20 שנה וגילם בתוכניתו הקודמת את הדמות האהובה של הרון הרון.

בחודש שעבר פורסם כי רון שלום, שהיה מזוהה מאוד עם תוכניתו של הררי ב-103FM, לא ימשיך עם הררי לתוכנית החדשה ברדיו תל אביב. שלום סירב להגיב אז לידיעה, וכעת נודע כאמור כי הוא למעשה הולך להתחרות ראש בראש עם הררי. תוכניתו של שלום, אותה הוא יגיש יחד עם הסטנדאפיסט יואב כהן, תשודר בין 14:00 ל-16:00 במהלך השבוע – מול תוכניתו של הררי. מ-103FM נמסר כי התוכנית תעסוק בענייני היום מזווית הומוריסטית, ותכלול בתוכה גם פינות קבועות ומשחקים עם מאזינים. את התוכנית יערוך הקומיקאי והבמאי דני קרפל.

כאמור, הררי עזב את 103FM לאחר 29 שנים בתחנה לטובת רדיו תל אביב – שם הוא משמש גם כמנכ"ל ומגיש החל מהחודש שעבר את "דידי בצהריים". הררי הוביל את "דידי לוקאלי" ב-103FM מאז 1995, אליה עבר אחרי שנים רבות ברשת ג' – שם למעשה יצר את פורמט התכנית, כשהגיש את "חולה רדיו" ומהדורת הקיץ של התכנית "עושים גלים" יחד עם טוני פיין.

לאורך השנים קומיקאים ושחקנים רבים גילמו דמויות אצל הררי, ובהם אקי אבני, אהרון קפלן, ישראל קטורזה, חיים זנתי, ירון לוי-סבג, נדב אבוקסיס, רן לוי ועוד. הרון הרון, בגילומו של רון שלום, הייתה לדמות הוותיקה ביותר בתוכנית, אותה גילם שלום במשך למעלה מ-20 שנה כשלפני כן גילם את דמותו של זוהיר בהלול.

מנכ"ל 103FM איתמר דורקמן מסר: "בימים כאלה אנחנו תקווה שהמציאות תאפשר לנו גם לחייך, ועושים צעד ראשון לכיוון. שמחים על הצטרפות נבחרת הצהריים החדשה שלנו, ובטוחים שהיא תייצר תוכנית בידור עדכנית, שתדע לדבר (ולהצחיק) את קהל המאזינים הנאמן שלנו".

קרדיט צילום: רשתות חברתיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן