הפועל בית שאן נפרדה היום (ראשון) משני מנהלי המועדון, שראל אזולאי ואילן אבוטבול. לאחר שבתום העונה הקבוצה העפילה לליגה א׳ לאחר שגברה 0:2 על מ.ס. צעירי טייבה. אזולאי פרסם הלילה פוסט ארוך בנוגע לעזיבתם.

״לכל סוף יש התחלה חדשה! ערב טוב לכולם! חמש וחצי שנים של עבודה אינטנסיבית במועדון הכדורגל הפועל בית שאן הגיעו לסיומן. חמש וחצי שנים שבהן לקחנו על עצמנו את פרוייקט חיינו – שיקום המועדון , הבראת המועדון ופיתוח המועדון ע״י תוכנית עסקית ארוכת טווח שבנינו, אשר בסופה קיבלנו מועדון כדורגל לתפארת״.

״בוצע כיסוי חובות של 3.6 מיליון, הקמת בית ספר לכדורגל, ו-9 קבוצות נוער (ליגה), איחוד עם עמק המעיינות במחלקת הנוער (תקצוב של 70,000 ש״ח בשנה), הקמת מערכת שיווק במדיה, שיקום הקבוצה הבוגרת ועלייתה לליגה א׳״.

״לאחר שלוש שנים של שיקום מחלקת הנוער ובהחלטת ראש העיר הקודם זקי לוי מחלקת הנוער עברה לעמותה נפרדת בניהולו של גיא דיין (ח. מועצה) שהמשיך לפתח את המחלקה והביא את קבוצת הנוער לליגה הלאומית לאחר 28 שנים״.

נכון להיום, מועדון הכדורגל הפועל בית שאן, נמצא בפיגור של ארבעה תשלומי שכר ופרמיות לשחקנים ואי תשלום לספקים (ולא נמצא בחובות כפי שצויין).

אנו כהנהלה עמדנו בתקציב השנתי שעיריית בית שאן התחייבה בפנינו (באישורם של חברי המליאה) ולא חרגנו ממנו, אלא השארנו את הקבוצה בעודף תקציבי כפי שעשינו לאורך כל השנים, בחמשת החודשים האחרונים, התחלף השלטון המקומי ועיריית בית שאן לא העבירה את הכספים המובטחים לעמותה שמנהלת את המועדון ונכון לרגע, הנושא בטיפול ומקווים לסיומו בהקדם״.

בדף הרשמי של הפועל בית שאן, התייחסו לעזיבת השניים במילה אחת כשכתבו: ״הלם!״.

קרדיט צילום: אביב עובדיה, גולר - רשתות חברתיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן