ירידה משמעותית בעבירות רכוש: האם מדיניותו של השר בן גביר תורמת למגמה? הירידה המשמעותית בעבירות רכוש מתחילת שנת 2024, כפי שמציגה דוח רבעוני של משטרת ישראל. נעמוד על ההישגים בתחומי התפרצות לדירה, התפרצות לעסק, גניבת רכב וגניבה מתוך רכב. הנתונים המפתיעים והפעילות המבצעית, המודיעינית והחקירתית של המשטרה שמובילים לשיפור תחושת הביטחון בקרב האזרחים.

נראה כי מאמצי המשטרה והמדיניות החדשה של השר לביטחון לאומי, איתמר בן גביר, נושאים פרי. על פי דוח רבעוני של המשטרה, חלה ירידה משמעותית בעבירות רכוש מתחילת השנה, במיוחד בעבירות כגון התפרצות לדירה, התפרצות לעסק, גניבת רכב, שימוש ללא רשות ברכב וגניבה מתוך רכב.

הנתון הבולט ביותר הוא הירידה בעבירות התפרצות לדירה. מתחילת השנה נרשמה ירידה של 35% במספר התיקים שנפתחו, עם 2564 תיקים בלבד לעומת 3966 תיקים בתקופה המקבילה אשתקד. מדובר בהישג מרשים שמחייב התייחסות חיובית לפעילותה של המשטרה ולמדיניות הנוכחית.

גם בעבירות התפרצות לעסק נרשמה ירידה משמעותית. מתחילת השנה נפתחו 2061 תיקים לעומת 2479 תיקים בתקופה המקבילה אשתקד, ירידה של 16%. נתונים אלו מצביעים על שיפור במניעת פשעים כלפי עסקים.

בעבירות של גניבת רכב ושבל"ר, (שימוש בלי רישיון) נרשמה ירידה של 21%. מתחילת השנה נפתחו 1407 תיקים לעומת 1787 תיקים בתקופה המקבילה אשתקד.

בעבירת גניבה מתוך רכב נרשמה ירידה של 9%. מתחילת השנה נפתחו 4487 תיקים לעומת 4945 תיקים בתקופה המקבילה אשתקד.

הירידה המשמעותית בעבירות רכוש היא עדות לעבודה קשה של משטרת ישראל, ובמיוחד להנהגת המדיניות החדשה של השר בן גביר. תהליכים מבצעיים, מודיעיניים וחקירתיים מתקדמים, יחד עם תמיכה רחבה מהציבור, מהווים גורם מרכזי במניעת פשעים ושיפור תחושת הביטחון בקרב האזרחים.

 

תגובה אחת

  1. בן גביר וחברי עוצמה יהודית עושים עבודה בכל דבר שהם מטפלים ונוגעים. כראש הממשלה בן גביריביא לביטוי את היכולות שלו ברמה הארצית לטובת עם ישראל וארץ ישראל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן