,

מצפת הגיעה הבשורה המעציבה על לכתו של האיש המיוחד אביחי בן ברוך עוזרו של ראש העיר מר שוקי אוחנה. אביחי לא חש בטוב ביום שישי ופונה לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם הידרדר לפתע מצבו והוא נפטר. הלוויתו תתקיים בעיר בשעה 15:00.

בצפת קיבלו בהלם את הבשורה המרה על לכתו של האיש המיוחד אביחי בן ברוך, שהיה עוזרו של ראש העיר צפת מר שוקי אוחנה.

אביחי לא חש בטוב ביום שישי ופונה לבית החולים רמב"ם בחיפה, שם הידרדר לפתע מצבו והוא נפטר.

אביחי היה מוכר בעיר צפת בה גדל אצל משפחה מאומצת. אין מי שלא הכיר את החיוך הרחב שלו בעיר. הוא זכה להינשא לבחורה שאומצה יחד איתו באותה משפחה מצפת.

ראש העיר שוקי אוחנה שוחח עמנו וספד לעוזרו המסור: "הוא היה עוזר קרוב שלי כבר ארבע שנים, מאז שנכנסתי לתפקידי כראש העיר צפת. הוא בחור מסור ואיכפתי, חמד של בן אדם. היינו בקשר אישי כל הזמן. הוא עזר לנו מאוד בעבודת העירייה, אהבנו אותו כולם. צר לנו מאוד, ואנו שולחים את תנחומינו למשפחתו היקרה".

חבר המועצה מטעם ש"ס יוסי גלנט סיפר לנו על אביחי ז"ל. "הוא זכה להינשא למרות מצבו, רעייתו והוא היו מאומצים אצל אותה משפחה בצפת. הוא היה אדם חייכן, ואהב מאוד לשיר. אני זוכר שפעם הוא התחפש לשוטר ועצר אנשים בצחוק, כל העיר צפת הכירה אותו".

"הוא היה אצל ראש העיר בתור עוזר ראש העיר. יום אחד הוא גם קיבל משוקי אוחנה את המושכות לשמש כראש העיר ממש, על מנת לשמח אותו" הוסיף גלנט. "העיר צפת תהיה חסרה בלעדיו, כל אדם שראה אותו נהייה בשמחה. התחושה בעיר קשה עם לכתו" סיפר בעצב.

הלוויתו תתקיים היום בשעה 15:00 בבית העלמין צפת שם ייטמן. יהי זכרו ברוך.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן