ברי יחזקאל וגברת שווארמה (אגם נבא) הם שניים מכוכבי הרשת הכי חזקים היום – לברי יש 78 אלף עוקבים בטיקטוק ו-109 אלף באינסטגרם, ואילו לגברת שווארמה יש 127 אלף עוקבים בטיקטוק ו-11 אלף באינסטגרם. השניים הרבו לשתף פעולה בחודשים האחרונים בסדרה של סרטונים קורעים, ואפילו זכו לחיקוי משותף בארץ נהדרת מה שהקפיץ את המעמד שלהם עוד יותר והפך אותם באופן רשמי לתופעה.

את שיתוף הפעולה בין השניים יזם יחזקאל, שגם אמון יחד עם קומיקאי נוסף בשם שלומי אביגזר על כתיבת התסריטים לסרטונים, בימויים, עריכתם ועוד. השניים הצליחו למנף את ההצלחה ברשת גם להצלחה עסקית כשהחלו להציע שירות של קידום עסקים קטנים, לרוב מתחום האוכל, בסרטוני טיקטוק ויראליים.

על אף ההצלחה, כעת התברר שברי ואגם נמצאים בעיצומו של סכסוך – והסיבה לכך קשורה לכוכבת נוספת שאתם אולי מכירים, לבנה זוהרים (לבנה גוגמן), יוצאת האח הגדול וכוכבת רשת בעצמה שהפכה בחודשים האחרונים למנהלת האישית של גברת שווארמה.

בין לבנה לברי נוצרו חילוקי דעות ניהוליים וגורמים בסביבתו של ברי מסרו כי לבנה ניסתה להשתלט על הניהול של כל הפרויקט, ביקשה לקחת חלק פעיל בהפקה ולהיות מעורבת בכל התהליכים. הדבר לא היה מקובל על ברי, שהחליט שכל עוד לבנה בתמונה, הוא לא ישתף פעולה עם אגם.

מטעמה של לבנה זוהרים נמסר: "שמחה לראות כל יהודי מצליח, שזה יהיו הצרות שלנו בחיים. חיילים נלחמים, תינוקות חטופים, זה הדבר האחרון שמעניין אותי כרגע ובטוחה שגם את כל המדינה. דבר אחד חשוב לי להבהיר, אני בתור המנהלת האישית של אגם, המחויבות והאמון שלי כלפיה, לא אסכים לאף אחד לנצל אותה ואת התמימות שלה כמו שעשו בעבר לפני שניהלתי אותה, שילמו לה על פרסומת מחיר בדיחה ולקחו על חשבונה את רוב ההכנסות. לא בבית ספרי, מצטערת. מאחלת לכל ישראל ימים שקטים וטובים יותר אמן".

מברי יחזקאל נמסר: "שמח על שיתוף הפעולה הפורה שהיה ביני ובין אגם ומאחל לה שתמשיך להצליח בכל אשר תלך. כרגע אני צופה קדימה אל הפרויקטים הבאים".

קרדיט צילום: רשתות חברתיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן