שני נערים מקצרין שברמת הגולן נעצרו לפני כמה ימים בחשד שאנסו אישה בשנות ה-40 לחייה, וכלאו אותה יחד עם בנה במקלט. על פי החשד, אחרי שהתלוננה במשטרה, הם שבו לביתה ודקרו אותה.

מעצרם הוארך עד יום רביעי הבא. המשטרה אמרה הבוקר (שלישי) כי החשדות נגדם כוללים אונס, כליאת שווא, סחר בסמים ועבירות אלימות.

ראש המועצה המקומית פרסם אתמול הודעה שבה כתב: "גורמי אכיפת החוק חוקרים מקרה פלילי רגיש שאירע ביישוב. האירוע נמצא תחת חיסיון משטרתי ופיקוח אישי שלי ושל הגורמים הרלוונטיים. אני מדגיש כי אין סכנה לציבור. כל ניסיון של כל גורם כלשהו לפרסם ידיעות ברשת בנוגע לאירוע גובלת בחוסר אחריות משווע. המועצה תמשיך ללוות ולטפל באירוע יחד עם גורמי אכיפת החוק ותעדכן את הציבור לפי הצורך. מידע אמין בדוק ומוסמך כדאי לקבל אך ורק מגורמים רשמיים".

ככל הידוע, הנערים טוענים כי מדובר בסכסוך כספי בינם לבין המתלוננת, אם חד-הורית, לאחר שלטענתם צבעו את ביתה והיא לא שילמה לא את מלוא התשלום לו התחייבה. לפי החשד, זו גרסה שקרית ולמעשה הם קנו ממנה סמים ובהמשך טענו שהיא חייבת להם כסף.

ביישוב אמרו כי "אם החשדות יתאמתו מדובר במקרה מזעזע.אם זה נכון, מדובר מה ממש בכנופיית נערים שאימצו קודים של עבריינים. זה מקרה נורא".

תושב המקום כתב: "האירוע הנורא שכרגע רץ ברשתות מתייחס למקרה מזעזע שאירע שבוע שעבר, בו קטינים ואישה מבוגרת היו מעורבים, אני בקשר רציף עם בכירים בתחנת גולן".

"נמסר לי להעביר לידיעת הציבור כי: הקטינים עצורים מזה מספר ימים עם חשד לסעיפים קשים מאוד והאישה נמצאת במצב לא טוב בריאותי ונפשי. האירוע נמצא בטיפול תחנת גולן וכולנו מאמינים כי המשטרה והפרקליטות יטפלו באירוע ביד קשה ובשיא המקצועיות. אנחנו כקהילה ותושבי המקום, נהיה מלוכדים כאגרוף הברזל – בדרישת טיפול עמוק ומשמעותי שאירועים מסוג זה לא יהיו במחוזותינו".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן