*לאחר הפיגוע, חבר הקבינט המדיני בטחוני, שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ הגיע לישוב בת חפר: ״ביטחון היישובים כאן הוא ביטחון ישראל כולה. ישראל חייבת לצאת למלחמת מגן מהאוויר ומהיבשה ביהודה ושומרון כדי למנוע את הטבח הבא; טול כרם תהפוך לעיי חרבות כמו עזה בגלל הטרור שיוצא מתוכה. כל מי שמדבר על הקמת מדינה פלסטינית מפקיר למוות את תושבי השרון ומרכז הארץ ומסכן את קיומה של המדינה״*

 

בעקבות אירוע הירי אתמול לעבר היישוב בת חפר, הגיע היום (חמישי) שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳ ליישוב ונפגש עם ראש מועצת עמק חפר גלית שאול, ראש מועצת דרום השרון אושרת גני גונן, ראש מועצת קדימה צורן קרן גרין, ראש עיריית הוד השרון אמיר כוכבי וראשי יישובים.

 

במהלך הביקור הגיע השר לנקודה אליה נורה הירי אתמול ושוחח עם ראשי המועצות והתושבים במקום.

 

 

שר האוצר בצלאל סמוטריץ׳:

אתמול בשעות הבוקר מחבלים מטול כרם מגיעים לא רחוק מכאן ומבצעים ירי לעבר הישוב בת חפר וישובים נוספים. מדינת ישראל חייבת להבטיח את ביטחונם של תושבי השרון וביטחונם של אזרחי ישראל כולם.

 

כל אזרח ישראל חפץ בשלום וחפץ בשגשוגה של מדינת ישראל, כולנו בהסכמה מלאה שלא ניתן לחיות עם איומים של ירי אל עבר ישובינו, לא בצפון, לא בדרום, לא בשומרון ולא בשרון.

 

אנחנו עומדים מול אויב אכזר בכל החזיתות ובאתי הבוקר כדי להיות כאן, נכנס בימים הקרובים את כל ראשי הרשויות לישיבת עבודה, לקידום מענה בטחוני מיידי עבורכם.

 

הערב בקבינט, אשים את כל כובד משקלי על הנושא הזה. ביטחון היישובים כאן הוא ביטחון הארץ כולה. המשימה שלנו היא לא איך מפסיקים את הירי עד ה׳טפטוף׳ הבא, אלא כמדינה וכממשלה, אנחנו מחויבים לביטחונכם, להשמדת האיום ולתת לכם לחיות בביטחון. זה התפקיד שלנו וזה מה שיהיה, כל אפשרות אחרת היא כישלון.

 

כדי שחלילה כפר סבא לא תהיה כפר עזה ובת חפר לא תהיה בארי, אנחנו מוכרחים להנחית מכה ניצחת על הטרור. כך בע״ה נעשה.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן