ברכות. ליאורה אדרי מונתה השבוע באופן רשמי לתפקיד מנכ"לית עיריית מגדל העמק. מועצת העיר אישרה את המינוי המוערך. אדרי תחליף בתפקיד את שלום זוזוט שיצא לגמלאות. אדרי, בעלת תואר ראשון במדעי החברה והרוח בהתמחות במנהל ציבורי ותואר שני במנהל ומדיניות ציבורית, נשואה לעמי ואם לצח ועופרי.


את דרכה ברשות החלה באגף הנוער כמורה חיילת לפני 34 שנים, משם המשיכה לניהול אגף הלמידה ובהמשך השכלת מבוגרים. בשנת 2005 נקראה לדגל ונתבקשה ע"י ראש העיר ומנהלת מקצועית להקים את המרכז לפיתוח ההון האנושי צעירים, בין הראשונים בארץ, כשהמטרה המרכזית הייתה להמציא את הגלגל בהבנת עולם הצעירים. שנה לאחר מכן זכה המרכז באות פרויקט פורץ דרך. אדרי פיתחה את המרכז לתחומי ליבה רבים העוסקים בחיי הצעירים בפרט ובחיי התושבים בכלל. בשנת 2016 זכתה באות מנהלת מובילה ארצית ובשנת 2022 באות מנהלת מובילה בקידום צעירים בגליל בכלל.


אדרי אמרה לאחר המינוי: "אני ניגשת לתפקיד מנכ"לית העירייה בכבוד רב ובכובד ראש, גודל המשימה והאחריות הגדולה המונחות בידיי מנכ"ל הרשות עומדות לנגד עיניי. אני באה מתוך עבודתי רבת השנים בשטח ואני נדרשת ללמידת עומק את הרבדים הרבים, אך אני באה נחושה וממוקדת להצליח, כי העיר מגדל העמק ותושביה היקרים עומדים תמיד לנגד עיניי. אני מודה לראש העיר יקי בן חיים על האמונה בי ובדרכי המקצועית ועל העבודה המשותפת שעוד נעשה יחד למען מגדל העמק יחד עם הצוותים המקצועיים והשותפים הטובים אני גם מודה לראש העיר היוצא אלי ברדה שאיתו צעדתי כברת דרך ארוכה ולמנכ"ל הרשות היוצא שלום זוזוט שבהרבה מובנים היה עבורי מורה דרך. כדרכי תמיד אודה לבורא עולם ואשא תפילה שימשיך להאיר ולכוון את דרכי המקצועית".

יקי בן חיים ראש העיר התייחס גם הוא למינוי וסיכם: "אני שמח וגאה למנות אישה ראויה לתפקיד. כמי שניהלה ב-18 שנים האחרונות את המרכז להון אנושי צעירים, אין אמירה גדולה מזאת כראש עיר לומר הצעירים הם בראש סדר העדיפויות שלי. ליאורה היא אשת מקצוע מהמעלה הראשונה ואני בטוח שהיא תעזור לי להזניק את העיר למעלה".

קרדיט צילום: דוברות העירייה

תגובה אחת

  1. מתי יהיה קנטרי בעיר הזאת
    למה אני צריך לנסוע לעיר אחרת כדי לצפות בסרט

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן