חיזוק משמעותי ליוסי נבעה במרוץ לראשות העיר טבריה: עו"ד מירי אזולאי, שהייתה בבחירות הקודמות מספר 2 ברשימתו של רון קובי וכיהנה כחברת מועצת העיר, מצטרפת ליוסי נבעה ותהיה מספר 2 ברשימתו למועצת העיר טבריה בבחירות הקרובות.

עו"ד מירי אזולאי היא דמות מוכרת ואהובה בטבריה, טבריינית שורשית ומי שהייתה אחת מהמובילות ברשימתו של קובי למועצת העיר בבחירות הקודמות ותומכת בכירה שלו. היא כיהנה גם כחברת מועצת העיר עד לפיזור המועצה ומינויה של הוועדה הקרואה. מיד עם הצטרפותו של יוסי נבעה למרוץ בשבוע שעבר, השניים נפגשו וסיכמו שאזולאי תהיה מספר 2 ברשימתו של נבעה למועצת העיר ותתמוך בו לראשות העיר.

עו"ד מירי אזולאי מסבירה את החלטתה: "אני מאמינה ביכולות של יוסי להביא רוח של שינוי בעיר. יוסי הוא איש ביצוע ואדם שפחות מדבר ויותר עושה וזה בדיוק מה שטבריה צריכה. עבדתי איתו ולמדתי להכיר מקרוב את יכולותיו. מדובר באיש ביצוע שיאחד בין כולם. בבחירות הקודמות רציתי לתרום ולצערי לא הצלחתי הרבה עקב פיזור המועצה אז אני רואה בכך הזדמנות נוספות לתרום למען טבריה. טבריה היא של כולם וככה זה יישאר גם כשיוסי ייבחר לראשות העיר".

המועמד לראשות העיר, יוסי נבעה: "אני מברך על הצטרפותה ותמיכתה של מירי, אישה מוכשרת ביותר שהוכיחה את יכולותיה בעיר. מירי היא טבריינית שורשית, ממשפחה נפלאה ואין לי ספק שהיא תתרום רבות לטבריה בראשותי. מירי מצטרפת לשורה של אישים מרכזים בעיר שהודיעו על תמיכתם בי במרוץ וכולם ייחשפו בקרוב. עכשיו הגיע הזמן פחות לדבר ויותר לעשות למען טבריה".

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן