ראש העיר עכו עמיחי בן שלוש נכנס היום לתפקידו והשתתף ביום המעשים הטובים.

ראש העיר עכו, עמיחי בן שלוש נכנס היום לתפקידו החדש וכבר הפשיל שרוולים והחל בעבודה. את הבוקר הוא פתח בביקור בכיבוי אש והצלה בעכו, שם ערכו תלמידי בית הספר אורט בירן חלוקת משלוחי מנות ללוחמי האש במסגרת יום המעשים הטובים שאורגן ברחבי העיר על ידי מנהל קשרי קהילה.

ראש העיר העלה על נס את פועלם של לוחמי האש שעובדים באינטנסיביות מאז פרוץ המלחמה בשבעה באוקטובר. ״כמי שמחובר לקהילה ולנתינה״, אמר בן שלוש, ״אני שמח לפתוח את יומי כראש העיר במבצע של חלוקת משלוחי מנות ללוחמי האש שכל כולו חסד. תודה לכם על המסירות ועל כל פועלכם הרב״.

בן שלוש נולד וגדל בשכונת מצוקה בעכו. אביו היה מכור לסמים ואמו עבדה קשה לפרנס את ילדיה. הוריו התגרשו בילדותו. בגיל 14 החל לסייע בפרנסת המשפחה כשעבד במלצרות ובמפעל שטראוס. את שירותו הצבאי עשה בחיל המשטרה הצבאית. לאחר הצבא עבד בהפקת אירועים והקים וניהל מועדונים באזור הצפון. למד משפטים והוסמך כעורך דין. הקים את קבוצת המתנדבים "למען עכו" המסייעת לתושבים ועסקים בעיר.

בבחירות לרשויות המקומיות ב-2024 התמודד על תפקיד ראש העיר עכו בראש רשימת "חי". הוא קיבל 51.8% מהקולות לעומת יריבו אוהד שגב שקיבל 48.2% מהקולות, ונבחר לראשות העיר. נאחל לו בהצלחה.

 

קרדיט צילום: דובר עיריית עכו

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן