,

סאגת הבחירות בעפולה מסרבת להגיע לסיומה, חבר מועצת העיר רמי יוסף הגיש לבית משפט העליון ערעור על החלטת בית המשפט המחוזי בנצרת.

כזכור יוסף ביקש לפסול את תוצאות הבחירות בטענה שנעשו פגמים משמעותיים המורים על זיהום ההליך הדמוקרטי, יוסף ביקש לקיים שוב את הבחירות לראשות העיר. בית המשפט המחוזי נדרש לסוגיא והשופט ערפאת טאהא דחה את טענותיו של יוסף שיוצג על ידי עו"ד הצמרת אילן בומבך, כזכור השופט קבע שתוצאות האמת ישארו על כנם והכריז על הפסדו של יוסף בבחירות.

אם חשבתם שהסיפור תם הוא רק החל, יוסף בעצת מקורביו הגיש בקשה לבית משפט העליון לדחות את הערעור.

השופטת י' וילנר שדנה בטענותיו של יוסף דחתה אותם על הסף אף ללא בקשת תגובה מצד הנתבעים ראש העיר המכהן אבי אלקבץ בפסק הדין ציינה השופטת: "לאחר שעיינתי בבקשה ובנספחיה, הגעתי לכלל מסקנה כי דין הבקשה להידחות, אף ללא צורך בתשובה".

עוד הוסיפה השופטת: "סוף דבר: בשים לב לכל האמור לעיל, הבקשה נדחית. משלא נתבקשה תשובה, לא ייעשה צו להוצאות". בית המשפט חייב את יוסף בפעם הקודמת בתשלום של 50 אלף שקלים לאלקבץ ולמשרד הפנים שעד רגע זה טרם שולמו.

גורם בכיר במערכת הפוליטית בעפולה מסר לכתבנו: "רמי יוסף ניסה במשך חודשים להציג מצג שווא כאילו הבחירות היו לא כשרות, אבל בסוף התברר שמי שניסה לגנוב את הבחירות, היו בכלל יוסף שהפסיד בפער של אלפי קולות ושותפו הקבלן המיליארדר שרצה לבנות מאות יחידות דיור בשכונה צפופה בעפולה. ועל זה נאמר: הכורה בו לחברו, פול ייפול בו". עכשיו – שישלם את מאות אלפי השקלים שהוא חייב לכולם".

קרדיט צילום: רשתות חברתיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן