,

מערכת הבחירות בבת שאן ידועה כמערכת בחירות רווית יצרים בפוסט היום בקבוצה בעיר השמיץ בן משפחה של ראש העיר את המועמד איתן טייב

יוסי ארובס, בן משפחתו של ראש עיריית בית שאן ז'קי לוי פירסם לפני זמן קצר בקבוצת הפייסבוק "בית שאן שלי" סרטון שבו נשאל המועמד לראשות העיר איתן טייב האם הוא יודע מה תב"ר? איתן, לא ידע את התשובה והודה שהוא לא יודע מה זה.

בתגובה לאי ידיעת השאלה כתב ארובס: "צא ולמד איתן… תב״ר – תקציב בלתי רגיל. כאחד שמעיד על עצמו שהוא עוזר ראש עיריית נצרת אתה צריך לדעת את משמעות המילה תב״ר. עזוב אותך מתב״רים העיקר העשייה!".

תושבי בית הגיבו בפוסט וחלקם מחו על שנאת החינם והשיח הרדוד והאישי. בתגובה לטענות אלו הוסיף ארובס תגובה בפוסט וכתב: "זו דמוקרטיה וידע כל אדם ששם את עצמו מועמד, שהוא חשוף לביקורת  וזו ביקורת לגיטמית אני לא הייתי שם את עתיד הילדים שלי באחד כזה, וזו זכותי להביע את דעתי אם אוהבים את זה או לא, לא בעיה שלי.

מי שהגיב על הפוסט הוא מתמודד נוסף לראשות העיר נועם ג'ומעה שהגיב: "חברים יקרים, פוליטיקה היא דבר קשוח. יש ויכוחים קשים ומרים אבל בסופו של דבר אנחנו אחים. ע"מ שהעיר תצליח יהיה צורך לגייס את כל התושבים לאחר הבחירות למטרה זו. בואו נשמור על שיח מכבד ולא נתכבד בקלון חברינו. בסוף לכולנו מטרה משותפת, טובת העיר!".

מאיתן טייב טרם נמסרה תגובה.

קרדיט צילום: רשתות חברתיות

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן