שר הביטחון גלנט הציג את מפקדי חיזבאללה הבכירים שסוכלו על ידי צה״ל ואמר: ״נסראללה גורר את לבנון למציאות קשה, מי שישלם את המחיר יהיו תושבי לבנון״

 

שר הביטחון יואב גלנט, קיים היום הערכת מצב מבצעית וביקור בחמ״לים השונים בפיקוד הצפון, יחד עם מפקד הפיקוד האלוף אורי גורדין וקציני המטה.

 

בסיום הביקור, שר הביטחון גלנט התייחס לנאומו של מזכ״ל חיזבאללה חסן נסראללה, שאמר לפני כשבועיים כי ״שר ההגנה של ישראל מנפח את המספרים״. גלנט הציג את תמונותיהם של מפקדי חיזבאללה המקבילים לדרגת מח״ט – והדגיש כי צה״ל חיסל למעלה מ-300 מחבלים ומפקדים נוספים בארגון.

 

שר הביטחון גלנט אמר בפיקוד הצפון:

 

"סיימתי כעת הערכת מצב וסיור בפיקוד הצפון, התרשמתי מאוד מהעבודה המדויקת של הלוחמים והמפקדים, מהאופן שבו הם מגנים בקו הגבול ותוקפים את חיזבאללה – גם בקו המגע וגם בעומק לבנון״.

 

״נסראללה גורר את לבנון למציאות קשה, מי שישלם את המחיר יהיו תושבי לבנון וכוחות חיזבאללה. זה אותו נסראללה שסיפר לכם לפני שבועיים שאין נפגעים בקרב המחבלים של חיזבאללה״.

 

״אני שואל אותו – כל האנשים האלה הם לא האנשים שלך? המח"טים: מח"ט חג'יר, מח"ט החוף, מח"ט בינת ג'בל, מי זה האנשים האלה והבכירים האלה – אבו מאדי, שכל החיים שלו מתעסק בטילים, סיד מכי – מהבכירים ביותר בחיזבאללה, ג'וואד טוויל – מפקד כוחות רדואן. כל האנשים האלה לא של חיזבאללה וזה רשימה חלקית, יש 320 מחבלים שנהרגו כולל מחבלים בכירים, אם אתם תמשיכו אנחנו נגביר".

 

 

צילום: אלעד מלכה ואריאל חרמוני, משרד הביטחון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן