*"שר הביטחון גלנט ללוחמים בגבול הצפון: ״האיראנים נכשלו במתקפה ויכשלו בהרתעת ישראל. שמי המזרח התיכון פתוחים עבור מטוסי חיל האוויר – כל אויב שילחם נגדנו יוכה״*

 

שר הביטחון יואב גלנט הגיע היום לגבול הצפון, שם קיים הערכת מצב עם מפקד אוגדה 146 תת-אלוף ישראל שומר, מפקד חטיבה 6 אלוף-משנה איתן גלעד ומפקדי הגדודים הפועלים בגזרת הגליל המערבי.

שר הביטחון שוחח עם המפקדים על החשיבות ברצף הפעילות המבצעית לדחיקת כוחות חיזבאללה ממרחב הגבול, ושיבח את הלוחמים על פעילותם המבצעית בגזרה.

*השר גלנט התייחס למתקפה האיראנית על ישראל*, והדגיש כי לאחר שהאיראנים נכשלו בהתקפה, הם יכשלו גם בהרתעה ולא ימנעו ממדינת ישראל לפעול נגד כל ניסיון התעצמות ברחבי המזרח התיכון.

בהמשך, שר הביטחון גלנט הגיע לבית החולים לגליל בנהריה, וביקר מספר לוחמים שנפצעו בפעילויות מבצעיות בגבול הצפון.

 

*שר הביטחון גלנט אמר ללוחמים:*"

גם כאשר המלחמה נראית בגזרות אחרות, המשימה שלכם לא פוסקת. האיראנים תקפו אותנו בצורה אגרסיבית עם למעלה מ-500 חימושים – אף טיל שיוט או כטב״ם לא הגיעו לישראל ומתוך למעלה ממאה טילי קרקע-קרקע, ארבעה נפלו בישראל – כתוצאה מעבודת ההכנה שעשינו עם השותפים שלנו והפעולה האיכותית של צה"ל על כל המערכות שלו״.

״האיראנים לא יצליחו לממש משוואה שונה של הרתעה מול מדינת ישראל. מטוסי חיל האוויר פועלים בכל מקום, שמי המזרח התיכון פתוחים, כל אויב שילחם נגדנו – אנחנו נדע להכות אותו בכל מקום שהוא״.

״המשימות הן משימות רציניות, אני רואה מה אתם עושים ואני משוכנע שאנחנו נגיע לשלב שבו נחזיר את האזרחים לביתם בביטחון – או בפעולה צבאית או בהסכמה, תמיד יותר טוב להסכים, אנחנו נערכים לכל האפשרויות".

*תמונות, צילום: אריאל חרמוני, משרד הביטחון*

קרדיט צילום: קרדיט צילום: משרד הביטחון. אלעד מלכה ואריאל חרמוני

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן