*שר הביטחון גלנט ללוחמים שפועלים בג׳באליה: ״אתם עושים את תפקידכם לחיסול החמאס – התפקיד שלנו הוא לפרק את שלטונו״*

שר הביטחון יואב גלנט קיים היום הערכת מצב במפקדה הקדמית של אוגדה 98 וקיבל סקירה ממפקד האוגדה, תת-אלוף דן גולדפוס על הלחימה העצימה של כוחות האוגדה בג׳באליה מעל ומתחת לקרקע, המבצע לחילוץ ארבע גופות החטופים והמאמצים הנוספים הנעשים בנושא.

בהמשך, שוחח השר עם לוחמים מגדוד 202 של חטיבת הצנחנים הלוחמים ברצועת עזה.

 

*שר הביטחון גלנט אמר ללוחמים:*

"גדוד 202, הצנחנים ובכלל כל הכוחות של צה"ל, נלחמים בצורה מרשימה. אתם ממוטטים את החמאס, נלחמים פעם אחר פעם. התפקיד שלכם, זה להכות את החמאס ולחסל את המחבלים – התפקיד שלנו זה להגיע למצב שאנחנו מחליפים את השלטון של החמאס ומוצאים לו פתרון״.

״הפעולה הזאת שנעשית מכל הכיוונים – על ידי הכוחות בשטח ועל ידי מי שנמצא במפקדות, בסופו של עניין, תביא לזה שפה לא יהיה חמאס.
תזכרו טוב, בזמן שאתם נלחמים ועושים את העבודה שלכם כאן באזור של ג'באליה, אנחנו נביא לכך שאנחנו מחליפים את שלטון החמאס ומוצאים לו אלטרנטיבה שהיא לא חמאס ותאפשר לנו להמשיך וללכת למקומות נוספים כאן, ואחרי זה במקומות הבאים עד שנפרק את כל החמאס כמערכת שלטונית מתוך רצועת עזה״.

 

״ללוחמים יש תפקיד מאוד מאוד חשוב, בכלל אני מסתכל על הפעולה של צה"ל במלחמה הזאת – יש הרבה במה להתגאות, במי שנמצא בשטח כמוכם. אנחנו ננצח במערכה הזאת, לא להרפות, לא להפסיק, עד שמביאים את התוצאה. תודה רבה על כל מה שאתם עושים".

 

 

לתיעוד הוידאו המלא של שר הביטחון לחצו כאן

 

צילום: שחר יורמן, שירה קינן ואריאל חרמוני משרד הביטחון.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן