שר הביטחון יואב גלנט, הגיע היום לאחד מבסיסי יחידת 8200 בדרום הארץ. יחד עם מפקד היחידה, תת-אלוף י׳, השר גלנט שוחח עם אנשי היחידה על המאמצים המודיעניים לסיכול מחבלי החמאס, על פעולות הסיוע לכוחות בתמרון הקרקעי ועל שיתוף הפעולה עם גופי הביטחון הנוספים לסיכול בכירי החמאס.

שר הביטחון הביע את הערכתו בפני אנשי ונשות היחידה, והודה להם על תרומתם המתמשכת שמביאה להישגים רבים וגביית מחיר כבד מהאויב.

שר הביטחון גלנט אמר בסיכום הביקור: "אני רוצה להביע הערכה גדולה למה שאתם עושים. אני עוקב אחרי יחידה 8200 ואתם בסופו של יום מייצרים את המצפן שקובע את הכיוון שעליו אנחנו מפעילים את הכוח. בזכות הפעולות שלכם, ושל גורמים נוספים באמ"ן ובמודיעין הישראלי, אנחנו יודעים בהרבה מאוד מקרים איך האויב חושב, איך האויב נערך, איפה נמצאים הבכירים שלו ואנחנו מסכלים אותם, וגם עושים מבצעים רגישים כמו שחרור חטופים״.

״הדבר הכי משמעותי זה לדעת להגן איפה שהאויב יתקוף, ולדעת לתקוף איפה שהאויב לא יודע להגן. אני רוצה לציין את הקשר ההדוק שיש ביניכם לבין הכוחות הפועלים בשטח – ביבשה, באוויר ובים. הדבר הזה הוא מכפיל כוח אמיתי שאין ספק שהוא נבחן במלחמה הזאת יותר מכל גורם אחר״.

״אנחנו התחלנו לסגור את הברזים של חמאס בדרום הרצועה והפעולה הזאת תימשך. אנחנו בתהליך ואנחנו רואים את ההשפעה של העניין, ואנחנו נחושים לבצע את המשימה שלנו״.

 

 

קרדיט צילום: שחר יורמן ואריאל חרמוני, משרד הביטחון

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן