בעקבות החשד להצתת מתחם הפועל תל אביב ולקראת המשחק הערב, אומר שר התרבות והספורט מיקי זוהר כי "לא נסבול אלימות בשום פנים ואופן ובכל צורה שהיא. במידה ואכן יתברר שמדובר בהצתה זהו מקרה חמור מאוד, ואני בטוח כי ידה הארוכה של המשטרה תגיע לעבריינים שביצעו את זה במהרה".

עוד מוסיף שר התרבות והספורט מיקי זוהר כי "משרד התרבות והספורט בראשותי חרט על דגלו להיאבק ולמגר את תופעת האלימות במגרשים ומחוצה להם ובימים אלה אנו מגבשים את התוכנית הלאומית למיגור האלימות בספורט".

השר זוהר קורא לאוהדים משני הצדדים במשחק הערב "לנהוג באיפוק ולקיים משחק הוגן, בטוח, מגשר ומאחד".

קודם לכן, שוחח שר התרבות והספורט מיקי זוהר עם השר לביטחון פנים איתמר בן גביר, עם מפכ"ל המשטרה רנ"צ קובי שבתאי ועם ממ״ז ירושלים ניצב דורון תורג׳מן.

"על רקע שריפת מתחם האימונים חודורוב- מתחם האימונים של הפועל תל אביב והחשד להצתה בזדון, אני פונה אליך בשל החשש כי המשחק היום בין בית"ר ירושלים להפועל תל אביב באצטדיון טדי עלול להידרדר לאירוע אלים ומסוכן בין מחנות האוהדים", פנה השר זוהר למפכ"ל.

"אבקש מכבודו להיכנס לעובי הקורה ולוודא כי מגיעים הערב כוחות בהלימה לגודל האירוע שימנעו אירועים אלימים ויאכפו את החוק בהתאם לצורך", הוסיף שר התרבות והספורט מיקי זוהר בפנייתו למפכ"ל.

כאמור, שר התרבות והספורט מיקי זוהר יגיע הערב למשחק באיצטדיון טדי יחד עם מפקד מחוז ירושלים ניצב דורון תורג'מן, כדי לעקוב מקרוב אחרי השמירה על סדר המשחק וביטחון האוהדים והשחקנים.

 

 

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן