דוברת המועצה האזורית מגידו ענת שני, תוקפת בחשבון הטויטר שלה את הממשלה, בצורה חריפה ובוטה. בתמונת הנושא של הטויטר שלה ישנה תמונה של רוה"מ נתניהו עם הכיתוב: "נתניהו רוצח את ישראל" בתמונה נראה גם שטן משל רוה"מ כמוהו.

בנוסף שני לא בוחלת בשום דרך ומכפישה בצורה מכפירה את כלל חברי הממשלה הנה שלל קטן מאמרותיה על השרים סמוטריץ ובן גביר: חובבי טרור. על השר דודי אמסלם: נפיחה. יו"ר הכנסת אוחרע. שרה נתניהו: חראלה ועוד שלל ביטויים וגידופים על תפקודם.

כידוע חוק נציבות שירות המדינה קובע כי על עובד ציבור חל איסור מוחלט להביע דעות פוליטיות הן בשעת העבודה והן לאחריה דבר זה מהווה עבירה על החוק ופגיעה באמון הציבור.

אלא שגברת שני אינה עובדת בנציבות שירות המדינה, היא מועסקת על ידי המועצה האזורית מגידו אותה מנהל ראש המועצה גיל לין שנבחר בבחירות האחרונות.

פנינו לענת וביקשנו את תגובה היא מסרה לנו: "בתאום עם ראש המועצה נעביר תגובה".

פנינו אף לראש המועצה לין וביקשנו את תגובתו על הדברים שאלנו האם ראוי שדוברת המועצה תתבטא באמירות שכאלו והאם הוא מסתייג מהדברים? בתגובה לדברים נמסר מטעמו: "המועצה דוגלת בחופש ביטוי ומאפשרת לכל עובד ועובדת להביע את עמדותיו באופן אישי. למועצה אין עמדה פוליטית והיא מכבדת את הדמוקרטיה הישראלית וראשיה עובדים עם כל ממשלה נבחרת. לאחר שהאמירות, שחלקן אכן חורגות מגבול הטעם הטוב הובאו לידיעת ראש המועצה הוא כמובן הביע הסתייגות מהאמירות שאינן מקובלות בשיח הציבורי .

איש הימין יגאל מלכה אמר בתגובה לדברים: "מדינת ישראל נמצאת היום במלחמה קשה מול אויב עיקש ואכזר שמעולם לא קיבל את עובדת קיומנו כאן על הארץ הזו. בשעה קשה זו מוטב לכולנו לחפש את המאחד והמחבר ולהתייצב כאיש אחד מול האויב המבקש להשמידנו. ביקורת במדינה דמוקרטית היא דבר לגיטימי לחלוטין, ועם זאת, כמו במקרה שלפנינו, הסגנון בו היא מועברת מעיד לא פעם על הדובר עצמו, יותר מאשר על מושאי ביקורתו".

בעקבות הפנייה אל ענת ואל ראש המועצה עמוד הטויטר שלה הוסתר לחברים בלבד ותמונת הנושא והפרופיל שונו.

 

 

קרדיט צילום: רשתות חברתיות

4 תגובות

 1. חמור מאוד,
  דובר/ת בכל מקום צריך להיות ייצוגי/ת.
  התקופה הקשה שעוברת על כולנו במדינת ישראל , מאופיינת בעצב רב, ובכעס רב.
  אנשים ונשים המייצגים/ות אותנו צריכים להיזהר כפליים
  תפקיד ציבורי אינו דבר פשוט.

 2. בושה בושה בושה! בושה שאישה כזו יכולה להתבטא כך ועדיין להיות מועסקת כנבחרת ציבור. איזה מועצה משוגעת יכולה לאפשר כזה דבר, זה בושה! מלבד העובדה שבלי קשר לימין או שמאל – נראה כי כל הגברת לקבל טיפול פסיכיאטרי אינטנסיבי לאור הדברים והביטויים הקשים אותם בחרה לפרסם לעיני כל. פשוט בושה.

 3. נשמעת כמו אדם אלים. לא יכולה בכלל לייצג או לדברר משהו כשהפה שלה כל-כך מלוכלך.

 4. זה בסדר. גם לנו יש את זכות התגובה, רק שבמקום מקשים, יש לנו מכושים.
  ענת שני = ענת שניצל.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן