,

מנכ"לית תאגיד המים וילידת כרמיאל, בת שבע אבוחצירה, תתמודד לראשות העיר כרמיאל ותעשה היסטוריה כאשה הראשונה בתפקיד.

בת שבע הכריזה אמש על התמודדותה בחגיגות המימונה שנערכו בבית בהשתתפות מאות מתושבי כרמיאל.

זמן קצר קודם לכן היא שלחה את מכתב ההתפטרות מתאגיד המים עין כרמים, אותו ניהלה במשך מספר שנים וזאת על מנת להתמקד בקמפיין הבחירות.

בדבריה אמש אמרה בת שבע: "הגיע הזמן לנהל את כרמיאל. מתוך תחושת אחריות גדולה והבנה עמוקה של גודל השעה, החלטתי לקחת אחריות ולהתמודד בבחירות הקרובות לראשות העיר כרמיאל.

עוד הוסיפה: "המימונה מסמלת עבורי כל מה שאני מאמינה בו ונאבקת עבורו שנים ולכם בחרתי להכריז על התמודדתי דווקא בערב המימונה. זהו יום של מנהיגות, שוויון מגדרי, של חירות אמיתית וחתירה בלתי פוסקת לחיים טובים וצודקים יותר – לכולן ולכולם".

אבוצירה: "היום הזה בו נשים ואנשים אמיצים קפצו לים השמיעו את קולןם וביקשו להפוך את המציאות לשווה יותר וניצחו. היום אני קופצת אל הים וכמו שהמימונה מסמלת דלת פתוחה, כך גם דלתי תהיה פתוחה עבור כולם ללא יוצא מהכלל".

עוד הוסיפה אבוחצירה: "תאגיד המים בראשותה של בת שבע, זוכה לפרסי הצטיינות וניהול תקין לאורך השנים. היא עצמה ניהלה בעבר גם תקציבי עירייה וידועה כפעילת ציבור בעיר בה גדלה".

על הסיבות שהביאו אותה להכריז על התמודדותה אמרה: "איני יכולה לשבת מנגד ולא לעסוק בשליחותי הציבורית כאילו המדינה וכרמיאל עצמה לא בוערות. לא אשתוק כאשר נשים אינן יכולות לעשות גו'גינג ולעשות ספורט והליכה בלי שיטרידו אותן. הגיע הזמן לשנות זאת ולהחזיר את הביטחון לרחובות. הגיע הזמן למנהיגות אחרת, חדשה חפה מתפירת חליפות וקומבינות למקורבים, מנהיגות שלא נחשדת בפלילים וסביבתה צחה ונקייה.הגיע הזמן להוריד את החליפה וללבוש סרבל, סרבל של עבודה. עבודה קשה למענכןם תושבי ותושבות כרמיאל. במסגרת תפקידי, נאבקתי באמונה בכוחות ואנשים שניסו ועדיין מנסים להתנהג בצורה לא חוקית, להלך עליי אימים ולנסות לפגוע בי. לא נכנעתי. ההיפך, זה רק דירבן אותי".

לסיום אמרה אבוחצירה: "בשבועות הקרובים צפויה בת שבע לחשוף את חזונה הכלכלי, הבטחוני, התרבותי, העירוני והיזמי לכרמיאל, שיהפוך אותה לעיר הטובה בישראל".

 

 

תגובה אחת

 1. ים של הצלחה. באמת שהגיע הזמן לנהל את כרמיאל – בלי תככים ובלי מזימות.
  הגיע הזמן לנהל את כרמיאל במקצועיות ובגובה העיניים.
  בת שבע היקרה, אין ראויה ממך להחזיק בהגה ההנהגה, באחריות, במקצועיות ובשימת דגש על הדברים הבוערים ביותר לטובת התושבים.
  כרמיאל לא זקוקה לעוד קדנציה שעוסקת בהישרדות אישית של איש אחד, אלא בעבודה קשה למען 50,000 תושבים!!!
  אני סמוך ובטוח שתצליחי להרים את כרמיאל לגבהים חדשים ולהפוך אותה אטרקטיבית יותר ומבוקשת יותר על ידי הציבור. יש לך בארגז הכלים האישי שלך את כל היכולות לעשות את זה.
  שבעזרת ה' תעשי ותצליחי! 💙🇮🇱🙏

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

דילוג לתוכן